PostHeaderIcon Başkanımız Aziz Yıldırım’ın bayram mesajı

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla, Ramazan Bayramı’nı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Başkanımız mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Fenerbahçeliler;

Sizden ayrı geçirdiğimiz bu bayramda, destekleriniz ile güç buluyor, sizden gelen haberlerle yarına umutla bakıyoruz. Demokratik haklarımızı yine hukuk kuralları çerçevesinde ilk günkü gibi arayan siz taraftarlarımıza bu vesileyle bir kez daha teşekkür ederim.

Tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar; bayramın herkese mutluluk, huzur ve barış getirmesini temenni ederim.

Öte yandan, Ulusumuz adına çok önemli bir gün olan Milli Bayramımız 30 Ağustos Zafer Bayramını da en içten dileklerimle kutlarım.

Saygılarımla,

AZİZ YILDIRIM”

Mosturoğlu, Ekşioğlu, Turan ve Yelkovan’dan mesajlar

İçinde bulunduğumuz adli süreç nedeniyle bizimle birlikte olamayan Asbaşkanlarımız Sayın Şekip Mosturoğlu, Sayın İlhan Ekşioğlu, Altyapı Koordinatörümüz Sayın Cemil Turan ve Mali İşler Müdürümüz Tamer Yelkovan da avukatları aracılığyla ilettikleri mesajlarla, tüm camiamızın Ramazan Bayramı’nı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladılar.

Yorumunuzu Ekleyin

*
Radyo FENERBAHÇE
Radyo FENERBAHÇE