PostHeaderIcon 1 MİLYON TARAFTAR KART İLE KULÜBÜNE BUGÜN HEMEN ŞİMDİ DESTEK OL!

Büyük Fenerbahçe taraftarının kulübüne nasıl sahip çıktığını sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya gösterme zamanı. Yaşadığımız süreçte bizleri bir gün olsun yalnız bırakmayan taraftarlarımız, telefon mesajları, elektronik postaları, faksları ve dünyanın 4 bir yanından mektuplarla hep şunu sordu; Kulübümüze daha fazla sahip çıkmak için bugün hemen şimdi ne yapabiliriz?

Fenerbahçe taraftarının bugün, hemen, şimdi hatta sadece bir telefon mesajı ile yapabileceği ve kulübüne manevi desteğinin yanında maddi olarak da en etkili katkısı; taraftar kart satın almak!
Biliyoruz; aslında 1 milyon sembolik bir rakam Büyük Fenerbahçe taraftarı için; bu kampanya 1 milyonu aşacaktır!

Şimdi hemen bir “Taraftar Kart” sahibi olabilmek için;

Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı telefonlarınızdan FBKART yazıp 7979′a sms gönderebilirsiniz*.(Sadece Klasik Kart başvurularında geçerlidir)

Fenerbahçe Spor Kulübü Taraftar Kart Abone hattı: 0 216 444 10 07′yi arayabilirsiniz.
www.fenerbahce.org, www.fenerbahce.com.tr ya da www.biletix.com adreslerinden satın alabilirsiniz.

Fenerbahçe Taraftar Kart özelliği olan Kredi Kartlarından edinmek için Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankaları şubeleri ya da internet siteleri aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Klasik Kart 35 TL
Fenerbahçe Gold Kart 100 TL
Fenerbahçe Platinium Kart 350 TL’dir.

Üyelik ücretleri bir yıl için geçerlidir. 1 yılın sonunda Klasik Kart için 35TL, Gold Kart için 50 TL ve Platinium Kart için 150 TL’ye yenileme yapılabilir.

*Gönderilen mesajlar Turkcell tarafından 0,50 TL Avea tarafından 0,50 TL olarak ücretlendirilir. Kart ücreti faturalı hatlar için cep telefonu faturanıza yansıtılmakta, kontörlü hatlarda ise kontör tutarınızdan düşmektedir.

Fenerbahçe Kart ile ilgili her türlü duyuru ve bilgiye www.fenerbahce.com.tr sitesinden ulaşabilir, Sorularınız için 0 216 444 19 07 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Yorumunuzu Ekleyin

*
Radyo FENERBAHÇE
Radyo FENERBAHÇE